Dariusz Goźliński

“Po pierwsze nie szkodzić!” – tak powinna brzmieć pierwsza zasada obowiązująca w działaniach komunikacyjnych w obszarze farmaceutycznym i prawnym.

Kim jestem?
Pasjonatem marketingu i reklamy. Silnie związanym z branżą farmaceutyczną i pokrewnymi. Tworzę i zarządzam kampaniami reklamowymi w tym z użyciem social media w działaniach dedykowanych do lekarzy i pacjentów. Zawodowo jestem założycielem i dyrektorem zarządzającym agencji GreyTree. Od 2002 r. związany jestem z marketingiem i reklamą ograniczoną prawem. Współpracowałem między innymi z takimi firmami jak: Unilever, Jelfa, Sanitas Group, Adamed Healthcare, Blau Farma, Chance, Genexo, GAL, Heel Polska, Symphar, Sun Farm, Almirall, Ipsen, HiPP, Alpen Pharma czy Krewel Meuselbach.

Pozdrawiam,
Dariusz Goźliński
tel. +48 22 628 53 61
e-mail: d.gozlinski(at)greytree.co

Polska aplikacja wspiera pacjentów z całego świata!

7 listopada 2014
Polska aplikacja wspiera pacjentów z całego świata!

Moje Leczenie to bezpłatna aplikacja mobilna, dzięki której nasza codzienna walka o zdrowie staje się znacznie prostsza. Aplikacja automatycznie monitoruje przebieg leczenia i wyświetla statystyki. Bardzo ważnym elementem jej działania jest funkcja „udostępniania”. Dzięki niej możemy na bieżąco sprawdzać, czy bliska osoba wyposażona w smartfona nie pominęła zalecanej dawki.

Aplikacja zyskała grono fanów wśród Fundacji i Stowarzyszeń Polskich Pacjentów. Nowych technologii nie należy się bać, ale współpracować z nimi w walce o zdrowie – to motto kampanii Mojego Leczenia, które propagują: Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą, Towarzystwo Zdrowiejących z Astmy, Stowarzyszenie Kobiet z Problemami Onkologiczno-Ginekologicznymi Magnolia, Fundacja Pomocy Młodym Diabetykom, Fundacja Onkocafe, Fundacja Integracja, Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Fundacja Dr Clown. Patronat nad projektem sprawuje Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne oraz Polskie Towarzystwo Higieniczne.

ML 1Moje Leczenie zwyciężyło w tegoroczny plebiscycie Aplikacji bez barier organizowanym przez Fundację Integracja w kategorii dostępne aplikacje, aplikacje ogólne. To bardzo cenna nagroda – aplikacja została wyróżniona przez samych potrzebujących.
Nie tylko Polscy pacjenci doceniają wagę przypominania o regularnym przyjmowaniu leku. Moje Leczenie wspiera chorych z całego świata. Aplikacja ma już ponad 13 000 użytkowników.

Korzyści wynikające ze stosowania aplikacji zauważa pediatra – prof. Hanna Szajewska – Zaletą aplikacji jest zwiększenie szansy na przestrzegania zaleceń. Z reguły jest tak, im krótsza terapia, tym lepsze przestrzeganie zaleceń. Im dłuższa, tym gorzej. Wydaje się, że aplikacja może tutaj pomóc – podkreśla. Ekspert dodaje też, że Moje Leczenie może być szczególnie przydatne przy antybiotykoterapii, wymagającej podawania leków w określonych odstępach czasowych, przez ściśle wyznaczony czas oraz przy stosowaniu wielu leków, kiedy dawki i czas podania mogą być trudne do zapamiętania. ML 3

Podobnego zdania jest Andrzej Bauman, Prezes Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. – Skuteczna terapia cukrzycy to wyzwanie na całe życie, od którego nie mamy dnia urlopu. Z doświadczenia wiem, że to właśnie regularność jest dla osób zmagających się z cukrzycą największym wyzwaniem. Aplikacja mobilna Moje Leczenie to znakomite wsparcie dla każdego diabetyka. Jest prostym w użyciu narzędziem codziennej walki o zachowanie zdrowia – mówi.

Pozytywne reakcje dają energię na więcej, dlatego twórcy Mojego Leczenia nie spoczywają na laurach. Aktywnie zachęcają kolejne organizacje do informowania swoich podopiecznych, jak w prosty sposób wykorzystać nowe technologie jako pomoc w terapii.

Zapraszamy do wsparcia Mojego Leczenia pozostałe Fundacje i Stowarzyszenia pacjentów! Według badań już 60% Polaków docenia wpływ nowych technologii na stan zdrowia. Wspólnie zadbajmy, aby te statystyki ciągle rosły!

Moje Leczenie to dla każdego z nas wsparcie w skutecznej terapii w ciągu obowiązków dnia codziennego. Pomagajmy takim inicjatywom. Ściągajmy, polecajmy, wspierajmy! Możliwość bezpłatnego pobrania aplikacji: www.moje-leczenie.pl

Drogi Czytelniku,

skoro dotrwałeś do momentu, że czytasz poniższe słowa to informuję Cię uprzejmie, iż aplikacja www.moje-leczenie.pl nie jest dziełem agencji GreyTree w której jestem zarządzającym. Powiem więcej drogi Czytelniku, aplikacja ta nie jest wykonana nawet przez zaprzyjaźnioną z nami Agencję. A na koniec brutalna prawa, www.moje-leczenie.pl wykonała agencja która jest  konkurencją GreyTree. Życzę wszystkim takiej konkurencji.

Dziękuję za uwagę.

Dariusz Goźliński

Komentarze

komentarze

Share this Story

Related Posts

Automatic translation:

Twitter