Dariusz Goźliński

"First, do no harm!"- Dies sollte sein, die erste Regel für den Kommunikationsaktivitäten auf dem Gebiet der Pharmazie und Rechts.

Wer bin ich?
Leidenschaft für Marketing und Werbung. Stark mit der Pharmaindustrie und verwandte verbunden. Ich erstelle und verwalte ich Werbekampagnen einschließlich der Nutzung von Social-Media-Aktivitäten für Ärzte und Patienten gewidmet. Professionell, ich bin der Gründer und Geschäftsführer der Agentur GreyTree. Von 2002 r. Ich bin mit einer begrenzten Marketing-und Werberecht verbunden. Unter anderem arbeitete mit Unternehmen wie: Unilever, Jelfa, Sanitas-Gruppe, Adamed Healthcare, Blau Farma, Chance, Genexo, GAL, Heel Polen, Symphar, Sun Farm, Admiral, Ipsen, HiPP, Alpen Pharma oder Krewel Meuselbach.

Mit Freundlichen,
Dariusz Goźliński
so. +48 22 628 53 61
E-Mail: d.gozlinski(bei)greytree.co

Polnisch-Anwendung unterstützt die Patienten aus der ganzen Welt!

7 November 2014
Polnisch-Anwendung unterstützt die Patienten aus der ganzen Welt!

Mein Behandlung to bezpłatna aplikacja mobilna, dzięki której nasza codzienna walka o zdrowie staje się znacznie prostsza. Aplikacja automatycznie monitoruje przebieg leczenia i wyświetla statystyki. Bardzo ważnym elementem jej działania jest funkcja „udostępniania". Dzięki niej możemy na bieżąco sprawdzać, czy bliska osoba wyposażona w smartfona nie pominęła zalecanej dawki.

Anwendung zyskała grono fanów wśród Fundacji i Stowarzyszeń Polskich Pacjentów. Nowych technologii nie należy się bać, ale współpracować z nimi w walce o zdrowie – to motto kampanii Mojego Leczenia, które propagują: Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą, Towarzystwo Zdrowiejących z Astmy, Stowarzyszenie Kobiet z Problemami Onkologiczno-Ginekologicznymi Magnolia, Fundacja Pomocy Młodym Diabetykom, Fundacja Onkocafe, Fundacja Integracja, Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Fundacja Dr Clown. Patronat nad projektem sprawuje Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne und Polskie Towarzystwo Higieniczne.

ML 1Mein Behandlung zwyciężyło w tegoroczny plebiscycie Aplikacji bez barier organizowanym przez Fundację Integracja w kategorii dostępne aplikacje, aplikacje ogólne. To bardzo cenna nagroda – aplikacja została wyróżniona przez samych potrzebujących.
Nie tylko Polscy pacjenci doceniają wagę przypominania o regularnym przyjmowaniu leku. Mein Behandlung wspiera chorych z całego świata. Aplikacja ma już ponad 13 000 użytkowników.

Korzyści wynikające ze stosowania aplikacji zauważa pediatraprof. Hanna SzajewskaZaletą aplikacji jest zwiększenie szansy na przestrzegania zaleceń. Z reguły jest tak, im krótsza terapia, tym lepsze przestrzeganie zaleceń. Im dłuższa, tym gorzej. es scheint,, że aplikacja może tutaj pomóc – podkreśla. Ekspert dodaje też, dass Mein Behandlung może być szczególnie przydatne przy antybiotykoterapii, wymagającej podawania leków w określonych odstępach czasowych, przez ściśle wyznaczony czas oraz przy stosowaniu wielu leków, kiedy dawki i czas podania mogą być trudne do zapamiętania. ML 3

Podobnego zdania jest Andrzej Bauman, Prezes Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. – Skuteczna terapia cukrzycy to wyzwanie na całe życie, od którego nie mamy dnia urlopu. Z doświadczenia wiem, że to właśnie regularność jest dla osób zmagających się z cukrzycą największym wyzwaniem. Aplikacja mobilna Mein Behandlung to znakomite wsparcie dla każdego diabetyka. Jest prostym w użyciu narzędziem codziennej walki o zachowanie zdrowia – mówi.

Pozytywne reakcje dają energię na więcej, dlatego twórcy Mojego Leczenia nie spoczywają na laurach. Aktywnie zachęcają kolejne organizacje do informowania swoich podopiecznych, jak w prosty sposób wykorzystać nowe technologie jako pomoc w terapii.

Zapraszamy do wsparcia Mojego Leczenia pozostałe Fundacje ich a Stowarzyszenia pacjentów! Według badań już 60% Polaków docenia wpływ nowych technologii na stan zdrowia. Wspólnie zadbajmy, aby te statystyki ciągle rosły!

Mein Behandlung to dla każdego z nas wsparcie w skutecznej terapii w ciągu obowiązków dnia codziennego. Pomagajmy takim inicjatywom. Ściągajmy, polecajmy, wspierajmy! Możliwość bezpłatnego pobrania aplikacji: www.moje-leczenie.pl

Drogi Czytelniku,

skoro dotrwałeś do momentu, że czytasz poniższe słowa to informuję Cię uprzejmie, iż aplikacja www.moje-leczenie.pl nie jest dziełem agencji Grau Baum w której jestem zarządzającym. Powiem więcej drogi Czytelniku, aplikacja ta nie jest wykonana nawet przez zaprzyjaźnioną z nami Agencję. A na koniec brutalna prawa, www.moje-leczenie.pl wykonała agencja która jest konkurencją Grau Baum. Życzę wszystkim takiej konkurencji.

Vielen Dank für Ihre Aufmerksamkeit.

Dariusz Goźliński

Kommentare

Kommentare

Teilen Sie diese Geschichte

Related Posts

Automatische Übersetzung:

Zwitschern