Dariusz Goźliński

“Po pierwsze nie szkodzić!” – tak powinna brzmieć pierwsza zasada obowiązująca w działaniach komunikacyjnych w obszarze farmaceutycznym i prawnym.

Kim jestem?
Pasjonatem marketingu i reklamy. Silnie związanym z branżą farmaceutyczną i pokrewnymi. Tworzę i zarządzam kampaniami reklamowymi w tym z użyciem social media w działaniach dedykowanych do lekarzy i pacjentów. Zawodowo jestem założycielem i dyrektorem zarządzającym agencji GreyTree. Od 2002 r. związany jestem z marketingiem i reklamą ograniczoną prawem. Współpracowałem między innymi z takimi firmami jak: Unilever, Jelfa, Sanitas Group, Adamed Healthcare, Blau Farma, Chance, Genexo, GAL, Heel Polska, Symphar, Sun Farm, Almirall, Ipsen, HiPP, Alpen Pharma czy Krewel Meuselbach.

Pozdrawiam,
Dariusz Goźliński
tel. +48 22 628 53 61
e-mail: d.gozlinski(at)greytree.co

Social media eHealthcom.pl

23 stycznia 2015
Social media eHealthcom.pl

Niezwykle miło widzieć w statystykach, że ktoś poza robotami Googla zagląda na mojego bloga. Staram się na ile praca w GreyTree pozwala umieszczać merytoryczne wpisy. By jednak uzupełnić zawartość bloga eHealthCom.pl zapraszam Was do innych miejsc w social media gdzie publikuję informacje związane z marketingiem.

Poniżej lista miejsc gdzie znajdziecie wpisy powiązane z eHalthcom.pl

DariuszGozlinski_pl

Facebook.com – codziennie świeża porcja informacji z świata farma marketingu, reklamy, przemyśleń i ciekawostek. Dla tych co są na FB miejsce obowiązkowe do odwiedzania.

TwitterTwitter – szybkie informacje, krótkie newsy z branży, czyli miejsce dla tych co nie mają czasu.

Pinterest.comPinterest_dariuszgozlinski_pl – zdjęcia, obrazy, grafiki w tym cała tablica o „zdrowej komunikacji” i GreyTree.

Slideshare_dariuszgozlinski_plSlideshare.net – gdy nie da się czegoś pokazać za pomocą jednego zdjęcia czy wpisu, wtedy tworzymy prezentację… Mam nadzieję, że moje okażą się interesujące dla Was.

Instagram_dariuszgozlinski_plInstagram – mobilne i prywatne spojrzenie na świat reklamy i marketingu. Tylko dla mobilnych;)

Na każdym z przedstawionych kanałów komunikacji staram się dbać o jakość i świeżość, zatem mile Was tam zapraszam.

P.s. Wszelkie uwagi propozycję proszę kierować na e-mail.

Pozdrawiam

Dariusz

Komentarze

komentarze

Share this Story

Related Posts

Automatic translation:

Twitter