Dariusz Goźliński

“Po pierwsze nie szkodzić!” – tak powinna brzmieć pierwsza zasada obowiązująca w działaniach komunikacyjnych w obszarze farmaceutycznym i prawnym.

Kim jestem?
Pasjonatem marketingu i reklamy. Silnie związanym z branżą farmaceutyczną i pokrewnymi. Tworzę i zarządzam kampaniami reklamowymi w tym z użyciem social media w działaniach dedykowanych do lekarzy i pacjentów. Zawodowo jestem założycielem i dyrektorem zarządzającym agencji GreyTree. Od 2002 r. związany jestem z marketingiem i reklamą ograniczoną prawem. Współpracowałem między innymi z takimi firmami jak: Unilever, Jelfa, Sanitas Group, Adamed Healthcare, Blau Farma, Chance, Genexo, GAL, Heel Polska, Symphar, Sun Farm, Almirall, Ipsen, HiPP, Alpen Pharma czy Krewel Meuselbach.

Pozdrawiam,
Dariusz Goźliński
tel. +48 22 628 53 61
e-mail: d.gozlinski(at)greytree.co

Sekret Mistrza Sprzedaży czyli sprzedawcą się jest a nie bywa

14 lutego 2015
Sekret Mistrza Sprzedaży czyli sprzedawcą się jest a nie bywa

Gdy otrzymałem zaproszenie do udziału w Seminarium jako prelegent, pierwsze co zrobiłem to zadałem sobie pytanie co ja mam z tym wspólnego? Po co ja tam pójdę? Co mam do przekazania uczestnikom?W sumie wiele lat temu zaczynałem jak większość młodych ludzi w sprzedaży, przeszedłem pełną ścieżkę od telemarketera, przez dyrektora aż do dziś kiedy zarządzam specjalistycznymi projektami marketingowymi i agencją Greytree. Z drugiej strony jak bym nie patrzył przez całe zawodowe życie poznawałem coraz to nowych ludzi, współpracowałem z wieloma firmami, zarządami i co najważniejsze z wieloma z tych napotkanych osób mam kontakt do dziś.

Czemu o tym piszę?

Po pierwsze zdałem sobie sprawę, że przez te wszystkie lata budowałem swój wizerunek, początkowo jako pracownika, później managera, aż w końcu partnera dla wspólników jak i dla wielu firm z którymi łączę mnie relacje biznesowe. Od tej myśli do zgody na udział w Seminarium był już tylko krok. Niezwykle ważny krok czyli co chcę na nim przekazać? Zdecydowałem się przygotować prezentację o personal branding. Jak uczył mnie mój pierwszy szef gdy pracowałem w Centrum Kreowania Liderówsprzedawcą się jest a nie bywa.

Dla jasności napiszę od razu, nie znam recepty na bycie milionerem w trzy miesiące. Ja nim przynajmniej nie jestem:) Za to wiem jak budować relacje, dobry wizerunek, zdrową współpracę. Jeżeli przyjdziesz na moją prezentację mam nadzieję, że dowiesz się tego i Ty. Jeżeli będzie dla Ciebie za krótka, podejdź do mnie po a uzupełnimy to czego nie powiedziałem. Cóż zatem pozostało mi napisać poza tym, że serdecznie zapraszam na wydarzenie? Chyba nic, resztę powiem jak się spotkamy. Do zobaczenia zatem!

Pozdrawiam

Dariusz

DariuszGozlinski.pl

Komentarze

komentarze

Share this Story

Related Posts

Automatic translation:

Twitter