Dariusz Goźliński

“Po pierwsze nie szkodzić!” – tak powinna brzmieć pierwsza zasada obowiązująca w działaniach komunikacyjnych w obszarze farmaceutycznym i prawnym.

Kim jestem?
Pasjonatem marketingu i reklamy. Silnie związanym z branżą farmaceutyczną i pokrewnymi. Tworzę i zarządzam kampaniami reklamowymi w tym z użyciem social media w działaniach dedykowanych do lekarzy i pacjentów. Zawodowo jestem założycielem i dyrektorem zarządzającym agencji GreyTree. Od 2002 r. związany jestem z marketingiem i reklamą ograniczoną prawem. Współpracowałem między innymi z takimi firmami jak: Unilever, Jelfa, Sanitas Group, Adamed Healthcare, Blau Farma, Chance, Genexo, GAL, Heel Polska, Symphar, Sun Farm, Almirall, Ipsen, HiPP, Alpen Pharma czy Krewel Meuselbach.

Pozdrawiam,
Dariusz Goźliński
tel. +48 22 628 53 61
e-mail: d.gozlinski(at)greytree.co

Nominacja do tytułu Blog Roku 2014

4 lutego 2015
Nominacja do tytułu Blog Roku 2014

Drodzy Czytelnicy!

Miło mi poinformować a zarazem pochwalić się, że blog który prowadzę jest nominowany do tytułu Blog Roku 2014 w kategorii specjalistyczne i firmowe. Obecnie trwa głosowanie, zatem jeżeli go czytacie i się Wam podoba to możecie wyrazić to oddając na niego głos. Głos można oddać wysyłajac sms o treści K11461 na numer 7122.

Za oodane głosy i udostępnienie informacji dziękuję:)

Dariusz

Komentarze

komentarze

Share this Story

Related Posts

Automatic translation:

Twitter