Dariusz Goźliński

“Po pierwsze nie szkodzić!” – tak powinna brzmieć pierwsza zasada obowiązująca w działaniach komunikacyjnych w obszarze farmaceutycznym i prawnym.

Kim jestem?
Pasjonatem marketingu i reklamy. Silnie związanym z branżą farmaceutyczną i pokrewnymi. Tworzę i zarządzam kampaniami reklamowymi w tym z użyciem social media w działaniach dedykowanych do lekarzy i pacjentów. Zawodowo jestem założycielem i dyrektorem zarządzającym agencji GreyTree. Od 2002 r. związany jestem z marketingiem i reklamą ograniczoną prawem. Współpracowałem między innymi z takimi firmami jak: Unilever, Jelfa, Sanitas Group, Adamed Healthcare, Blau Farma, Chance, Genexo, GAL, Heel Polska, Symphar, Sun Farm, Almirall, Ipsen, HiPP, Alpen Pharma czy Krewel Meuselbach.

Pozdrawiam,
Dariusz Goźliński
tel. +48 22 628 53 61
e-mail: d.gozlinski(at)greytree.co

Aplikacje mobilne wg GreyTree

23 października 2013
Aplikacje mobilne wg GreyTree

NDRgraphic

Urządzenia mobilne takie jak smartfony czy tablety stały się obecnie powszechnie używanymi urządzeniami komunikacji, rozrywki oraz pracy. Aby ułatwić korzystanie z nich projektujemy i tworzymy dedykowane aplikacje mobilne na urządzenia z systemami iOS, Android czy Windows Phone.

Firmy farmaceutyczne dostrzegły już pozytywne aspekty technologii mobilnych jako kanału komunikacji z lekarzami i pacjentami. Nasze projekty skierowane są do wszystkich grup, konstruujemy aplikacje zarówno proste jak i bardzo rozbudowane z funkcjonalnościami wskazanymi przez klienta.

Realizowane przez nas projekty spełniają najwyższe standardy jakości a innowacyjne rozwiązania odpowiadają najbardziej wymagającym Klientom.

Komentarze

komentarze

Share this Story

Related Posts

Automatic translation:

Twitter